PPC5605BCLQ48
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPC5605BCLQ48
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PPC5605BCLQ48 specifikacijos
Dalies numeris PPC5605BCLQ48 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4726 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 48MHz Serija MPC56xx Qorivva
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 768KB (768K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 121 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64K x 8
Išsamus aprašymas e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 768KB (768K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Duomenų keitikliai A/D 15x10b, 5x12b