PPC5121VY400
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PPC5121VY400
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 516FPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PPC5121VY400 specifikacijos
Dalies numeris PPC5121VY400 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5700 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 516-FPBGA (27x27)
Greitis 400MHz Serija MPC51xx
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 516-BBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 147 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas e300 MPC51xx Microcontroller IC 32-Bit 400MHz ROMless 516-FPBGA (27x27) Duomenų keitikliai -