PCF52274CLU120
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF52274CLU120
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PCF52274CLU120 specifikacijos
Dalies numeris PCF52274CLU120 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4683 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 176-LQFP (24x24)
Greitis 120MHz Serija MCF5227x
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, LCD, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 176-LQFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 47 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5227x Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 176-LQFP (24x24) Duomenų keitikliai -