PCF52255CAF80
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCF52255CAF80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PCF52255CAF80 specifikacijos
Dalies numeris PCF52255CAF80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5812 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14)
Greitis 80MHz Serija MCF5225x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 512KB (512K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 56 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 8x12b