PBLS2003S,115
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBLS2003S,115
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas TRANS NPN PREBIAS/PNP 1.5W 8SO
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PBLS2003S,115 specifikacijos
Dalies numeris PBLS2003S,115 Gamintojas N/A
apibūdinimas TRANS NPN PREBIAS/PNP 1.5W 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5860 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V, 20V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 355mV @ 300mA, 3A
Tranzistoriaus tipas 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO
Serija - Rezistorius - spinduliuotės bazė (R2) 10 kOhms
Rezistorius - bazė (R1) 10 kOhms Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai 568-7231-2
PBLS2003S T/R
PBLS2003S T/R-ND
PBLS2003S,115-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Dažnumas - perėjimas 100MHz Išsamus aprašymas Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 20V 100mA, 3A 100MHz 1.5W Surface Mount 8-SO
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 150 @ 2A, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 1µA, 100nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100mA, 3A Bazinės dalies numeris PBLS2003