MPX2100GP
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPX2100GP
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas SENSOR GAUGE PRESS 14.5 PSI MAX
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPX2100GP specifikacijos
Dalies numeris MPX2100GP Gamintojas N/A
apibūdinimas SENSOR GAUGE PRESS 14.5 PSI MAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4320 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 16 V Nutraukimo stilius PCB
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija MPX2100
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius Barbed
Uosto dydis Male - 0.19" (4.93mm) Tube Paketas / dėžutė 4-SIP Module
Išvesties tipas Wheatstone Bridge Išvestis 0 mV ~ 40 mV (10V)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Veikimo slėgis 14.5 PSI (100 kPa)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus slėgis 58.02 PSI (400 kPa)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Temperature Compensated
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.93mm) Tube 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module Tikslumas -