MPX2100D
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPX2100D
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas SENSOR DIFF PRESS 14.5PSI MAX
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
125 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPX2100D specifikacijos
Dalies numeris MPX2100D Gamintojas N/A
Galimas kiekis 11879 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 16 V Nutraukimo stilius PCB
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija MPX2100
Slėgio tipas Differential Uosto stilius No Port
Uosto dydis - Paketas / dėžutė 4-SIP Module
Išvesties tipas Wheatstone Bridge Išvestis 0 mV ~ 40 mV (10V)
Kiti vardai 935321104117 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Veikimo slėgis 14.5 PSI (100 kPa) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus slėgis 58.02 PSI (400 kPa) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Temperature Compensated
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Differential 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module Tikslumas -