MPC860PVR66D4R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC860PVR66D4R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC860PVR66D4R2 specifikacijos
Dalies numeris MPC860PVR66D4R2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4442 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 66MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 357-BBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (4), 10/100 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25)