MPC860PVR66D4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC860PVR66D4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
  • Pranešimas
MPC860PVR66D4 specifikacijos
Dalies numeris MPC860PVR66D4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1078 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 66MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Kiti vardai 935325324557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (4), 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Pagrindinis procesorius MPC8xx
Bendro procesoriai / DSP Communications; CPM Bazinės dalies numeris MPC860
Papildomos sąsajos HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC860PCZQ50D4
MPC860PCZQ50D4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Sandelyje: 1049 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MPC860PVR66D4R2
MPC860PVR66D4R2
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA