MPC855TVR80D4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC855TVR80D4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
44 pcs
  • Pranešimas
MPC855TVR80D4 specifikacijos
Dalies numeris MPC855TVR80D4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1839 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 80MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Kiti vardai 935319181557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 357-PBGA (25x25) Pagrindinis procesorius MPC8xx