MPC855TVR50D4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC855TVR50D4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
220 pcs
  • Pranešimas
MPC855TVR50D4 specifikacijos
Dalies numeris MPC855TVR50D4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2302 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 50MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Kiti vardai 935309564557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) Pagrindinis procesorius MPC8xx
Bendro procesoriai / DSP Communications; CPM Bazinės dalies numeris MPC855
Papildomos sąsajos HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC855TVR50D4R2
MPC855TVR50D4R2
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA