MPC850SRCVR66BU
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC850SRCVR66BU
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC850SRCVR66BU specifikacijos
Dalies numeris MPC850SRCVR66BU Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4427 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 256-PBGA (23x23) Greitis 66MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-BBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 95°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23)