MPC850DSLCVR50BU
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC850DSLCVR50BU
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
MPC850DSLCVR50BU specifikacijos
Dalies numeris MPC850DSLCVR50BU Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2442 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 256-PBGA (23x23) Greitis 50MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-BBGA
Kiti vardai 935321151557 Darbinė temperatūra -40°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 256-PBGA (23x23) Pagrindinis procesorius MPC8xx