MPC564CVR66
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC564CVR66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MPC564CVR66 specifikacijos
Dalies numeris MPC564CVR66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5650 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 66MHz Serija MPC5xx
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 512KB (512K x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 388-BBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 56 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 388-PBGA (27x27) Duomenų keitikliai A/D 32x10b