MPC563MVR66R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC563MVR66R
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 388BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
MPC563MVR66R specifikacijos
Dalies numeris MPC563MVR66R Gamintojas N/A
Galimas kiekis 1172 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 66MHz Serija MPC5xx
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 512KB (512K x 8) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 388-BBGA
Kiti vardai 935309605518
MPC563MVR66
MPC563MVR66-ND
Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 56
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 388-PBGA (27x27)