MHT1108NT1
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MHT1108NT1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas RF POWER LDMOS TRANSISTOR FOR CO
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MHT1108NT1 specifikacijos
Dalies numeris MHT1108NT1 Gamintojas N/A
apibūdinimas RF POWER LDMOS TRANSISTOR FOR CO "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 13294 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 32V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas 16-DFN (4x6)
Serija - Maitinimas - išvestis 12.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-VDFN Exposed Pad
Kiti vardai 935337042515 Triukšmo pav -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Pasiekti 18.6dB
Dažnumas 2.45GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 32V 110mA 2.45GHz 18.6dB 12.5W 16-DFN (4x6)
Dabartinis įvertinimas 10µA Dabartinis testas 110mA