MHT1004NR3
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MHT1004NR3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas RF POWER LDMOS TRANSISTOR 2450
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 644 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
MHT1004NR3 specifikacijos
Dalies numeris MHT1004NR3 Gamintojas N/A
apibūdinimas RF POWER LDMOS TRANSISTOR 2450 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 644 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 32V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas OM-780-2
Serija - Maitinimas - išvestis 280W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė OM-780-2
Kiti vardai 935316281528 Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Pasiekti 15.2dB
Dažnumas 2.45GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 32V 100mA 2.45GHz 15.2dB 280W OM-780-2
Dabartinis įvertinimas 10µA Dabartinis testas 100mA