MCF5470VR200
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5470VR200
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MCF5470VR200 specifikacijos
Dalies numeris MCF5470VR200 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 3151 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.43 V ~ 1.58 V Tiekėjo prietaisų paketas 388-PBGA (27x27)
Greitis 200MHz Serija MCF547x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 388-BBGA
Kiti vardai 935324132557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 99
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V4E MCF547x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 388-PBGA (27x27)