MCF54455CVR200
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF54455CVR200
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 360PBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
MCF54455CVR200 specifikacijos
Dalies numeris MCF54455CVR200 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4454 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 360-PBGA (23x23)
Greitis 200MHz Serija MCF5445x
RAM dydis 32K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 360-BBGA
Kiti vardai 935309871557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 132
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V4 MCF5445x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 360-PBGA (23x23)