MCF5282CVM66J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5282CVM66J
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MCF5282CVM66J specifikacijos
Dalies numeris MCF5282CVM66J Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4251 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 256-MAPBGA
Greitis 66MHz Serija MCF528x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 512KB (512K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-LBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 150 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 256-MAPBGA Duomenų keitikliai A/D 8x10b