MCF5281CVM80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5281CVM80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 256KB FLASH 256BGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
MCF5281CVM80 specifikacijos
Dalies numeris MCF5281CVM80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2191 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 256-MAPBGA
Greitis 80MHz Serija MCF528x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 256KB (256K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-LBGA
Kiti vardai 935309494557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 142
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 256-MAPBGA