MCF5274LVM166
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5274LVM166
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCF5274LVM166 specifikacijos
Dalies numeris MCF5274LVM166 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4976 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Greitis 166MHz Serija MCF527x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 196-LBGA
Kiti vardai 935321085557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 61
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 166MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15)