MCF5272VM66R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5272VM66R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
MCF5272VM66R2 specifikacijos
Dalies numeris MCF5272VM66R2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5146 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Greitis 66MHz Serija MCF527x
RAM dydis 1K x 32 Programos atminties tipas ROM
Programos atminties dydis 16KB (4K x 32) Periferiniai įrenginiai DMA, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 196-LBGA
Kiti vardai 935316671518 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 32
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 16KB (4K x 32) ROM 196-MAPBGA (15x15)