MCF5271CVM150
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5271CVM150
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
630 pcs
  • Pranešimas
MCF5271CVM150 specifikacijos
Dalies numeris MCF5271CVM150 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5628 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Greitis 150MHz Serija MCF527x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 196-LBGA
Kiti vardai 935322682557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 97
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 150MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15)