MCF5270VM100J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5270VM100J
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MCF5270VM100J specifikacijos
Dalies numeris MCF5270VM100J Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4611 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 196-MAPBGA (15x15)
Greitis 100MHz Serija MCF527x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai DMA, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 196-LBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 61 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15) Duomenų keitikliai -