MCF52210CVM66
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF52210CVM66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 64KB FLASH 81MAPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MCF52210CVM66 specifikacijos
Dalies numeris MCF52210CVM66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5648 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 81-MAPBGA (10x10)
Greitis 66MHz Serija MCF5221x
RAM dydis 16K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 64KB (64K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 81-LBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 55 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF5221x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 64KB (64K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x12b