MCF5216CVF66
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCF5216CVF66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MCF5216CVF66 specifikacijos
Dalies numeris MCF5216CVF66 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4999 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 256-MAPBGA
Greitis 66MHz Serija MCF521x
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 512KB (512K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 256-LBGA
Kiti vardai 935313608557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 142
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Coldfire V2 MCF521x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 256-MAPBGA