MC860DECVR50D4R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC860DECVR50D4R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC860DECVR50D4R2 specifikacijos
Dalies numeris MC860DECVR50D4R2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5463 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 50MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 357-BBGA
Kiti vardai MC860DECVR50D4R2CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 95°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (2) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) Pagrindinis procesorius MPC8xx