MC850DECVR50BUR2
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC850DECVR50BUR2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC850DECVR50BUR2 specifikacijos
Dalies numeris MC850DECVR50BUR2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5050 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 256-PBGA (23x23) Greitis 50MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai SDRAM
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 256-BBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 95°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 256-PBGA (23x23)