MC7447AVU600NB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC7447AVU600NB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC74XX 600MHZ 360FCCBGA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
44 pcs
  • Pranešimas
MC7447AVU600NB specifikacijos
Dalies numeris MC7447AVU600NB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC74XX 600MHZ 360FCCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1040 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 360-FCCBGA (25x25) Greitis 600MHz
Kiti vardai 935316548157 Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
Išsamus aprašymas PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 600MHz 360-FCCBGA (25x25) Pagrindinis procesorius PowerPC G4