MC7447AVU1267LB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC7447AVU1267LB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC7447AVU1267LB specifikacijos
Dalies numeris MC7447AVU1267LB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4861 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 1.8V, 2.5V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 360-FCCBGA (25x25) Greitis 1.267GHz
Kiti vardai 935325148157 Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
Išsamus aprašymas PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.267GHz 360-FCCBGA (25x25) Pagrindinis procesorius PowerPC G4