MC68HC000RC10
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68HC000RC10
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 10MHZ 68PGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68HC000RC10 specifikacijos
Dalies numeris MC68HC000RC10 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 10MHZ 68PGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5025 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 68-PGA (26.92x26.92) Greitis 10MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 68-BCPGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 10MHz 68-PGA (26.92x26.92)