MC68HC000FN16R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68HC000FN16R2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC68HC000FN16R2 specifikacijos
Dalies numeris MC68HC000FN16R2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4973 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 68-PLCC (25x25) Greitis 16MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 68-LCC (J-Lead)
Kiti vardai MC68HC000FN16TR Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 16MHz 68-PLCC (25x25) Pagrindinis procesorius EC000