MC68EC040RC40A
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68EC040RC40A
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 40MHZ 179PGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
MC68EC040RC40A specifikacijos
Dalies numeris MC68EC040RC40A Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 40MHZ 179PGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5980 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 179-PGA (47.24x47.24) Greitis 40MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 179-BPGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 40MHz 179-PGA (47.24x47.24)