MC68EC040RC33A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68EC040RC33A
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 33MHZ 179PGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC68EC040RC33A specifikacijos
Dalies numeris MC68EC040RC33A Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 33MHZ 179PGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5529 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 179-PGA (47.24x47.24) Greitis 33MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 179-BPGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 33MHz 179-PGA (47.24x47.24)