MC68376BAMAB20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68376BAMAB20
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
MC68376BAMAB20 specifikacijos
Dalies numeris MC68376BAMAB20 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2544 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-QFP (28x28)
Greitis 20MHz Serija M683xx
RAM dydis 7.5K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BQFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28) Duomenų keitikliai A/D 16x10b