MC68360ZQ25VL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68360ZQ25VL
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
44 pcs
  • Pranešimas
MC68360ZQ25VL specifikacijos
Dalies numeris MC68360ZQ25VL Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1133 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 25MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Kiti vardai 935313466557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25) Pagrindinis procesorius CPU32+