MC68332ACFC20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68332ACFC20
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 132QFP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
MC68332ACFC20 specifikacijos
Dalies numeris MC68332ACFC20 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4503 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 132-PQFP (24.13x24.13)
Greitis 20MHz Serija M683xx
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 132-BQFP Bumpered
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 15 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 132-PQFP (24.13x24.13) Duomenų keitikliai -