MC68332ACEH16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68332ACEH16
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 132QFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
180 pcs
  • Pranešimas
MC68332ACEH16 specifikacijos
Dalies numeris MC68332ACEH16 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2873 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 132-PQFP (24.13x24.13)
Greitis 16MHz Serija M683xx
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 132-BQFP Bumpered
Kiti vardai 935322584557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 15
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 16MHz ROMless 132-PQFP (24.13x24.13)