MC68331CAG20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68331CAG20
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
MC68331CAG20 specifikacijos
Dalies numeris MC68331CAG20 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4232 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 20MHz Serija M683xx
RAM dydis - Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935323944557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 144-LQFP (20x20)