MC68331CAG16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68331CAG16
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
  • Pranešimas
MC68331CAG16 specifikacijos
Dalies numeris MC68331CAG16 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4123 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 16MHz Serija M683xx
RAM dydis - Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935322583557 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 16MHz ROMless 144-LQFP (20x20)