KMC68MH360AI33L
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KMC68MH360AI33L
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 33MHZ 240FQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
KMC68MH360AI33L specifikacijos
Dalies numeris KMC68MH360AI33L Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 33MHZ 240FQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1233 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 240-FQFP (32x32) Greitis 33MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 240-BFQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 240-FQFP (32x32)