KMC68LC302AF16CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KMC68LC302AF16CT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP
  • Pranešimas
KMC68LC302AF16CT specifikacijos
Dalies numeris KMC68LC302AF16CT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 16MHZ 100LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4451 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14) Greitis 16MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 8/16-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 16MHz 100-LQFP (14x14)