DSPB56371AF150
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPB56371AF150
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 24BIT 150MHZ 80-LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
DSPB56371AF150 specifikacijos
Dalies numeris DSPB56371AF150 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 24BIT 150MHZ 80-LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5788 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.25V
Įveskite Audio Processor Tiekėjo prietaisų paketas 80-LQFP (14x14)
Serija DSP56K/Symphony Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai 935309286557
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) On-Chip RAM 264kB
Neleistra atmintis ROM (384 kB) Montavimo tipas Surface Mount
Sąsaja Host Interface, I²C, SAI, SPI Laikrodis 150MHz