DSPB56364AF100
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPB56364AF100
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 24BIT AUD 100MHZ 100-LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DSPB56364AF100 specifikacijos
Dalies numeris DSPB56364AF100 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 24BIT AUD 100MHZ 100-LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5608 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 3.30V
Įveskite Audio Processor Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14)
Serija DSP56K/Symphony Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 11.25kB Neleistra atmintis ROM (24 kB)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja Host Interface, I²C, SAI, SPI
Laikrodis 100MHz Bazinės dalies numeris DSPB56364