UB201KW036G
NKK SwitchesNKK Switches
UB201KW036G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB201KW036G
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas INDICATOR PB SQ SUPER BRGHT BLUE
Duomenų lapai: UB201KW036G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UB201KW036G specifikacijos
Dalies numeris UB201KW036G Gamintojas NKK Switches
Galimas kiekis 7067 pcs Duomenų lapas UB201KW036G.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 3.6V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED
Nutraukimo stilius - Serija UB2
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma -
Panel Cutout Matmenys - Kiti vardai UB201KW036G-RO
UB201KW036G-RO-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Objektyvo skaidrumas -
Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 15.24mm x 15.00mm Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Blue
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue 3.6V 30mA Rectangle with Flat Top, 15.24mm x 15.00mm Dabartinis 30mA