UB201KW036F
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB201KW036F
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR GRN 3.5V
Duomenų lapai: UB201KW036F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
UB201KW036F specifikacijos
Dalies numeris UB201KW036F Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR GRN 3.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5556 pcs Duomenų lapas UB201KW036F.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 3.5V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED
Nutraukimo stilius - Serija UB2
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Rectangular
Panel Cutout Matmenys - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top
Objektyvo spalva Green "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Green Diffused 3.5V 20mA Rectangle with Flat Top
Dabartinis 20mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UB201KW036G-1JB
UB201KW036G-1JB
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR BLUE 3.6V