MB2011SS1W30
NKK SwitchesNKK Switches
MB2011SS1W30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MB2011SS1W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: MB2011SS1W30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MB2011SS1W30 specifikacijos
Dalies numeris MB2011SS1W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25453 pcs Duomenų lapas MB2011SS1W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-Mom Serija MB2000
Panel Cutout Matmenys Circular - 6.50mm Dia Pakuotė Bulk
Kiti vardai MB2011SS1W30-RO
MB2011SS1W30-RO-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle, Rear Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Right Angle, Rear Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC)
Spalva - pavara / kamštis - Grandinė SPDT
Pavaros tipas Plunger for Cap
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MB2011SS1W30-BC
MB2011SS1W30-BC
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Sandelyje: 14365 pcs
parsisiųsti: MB2011SS1W30-BC.pdf
RFQ
MB2011SS1W30-CA
MB2011SS1W30-CA
Gamintojai: NKK Switches
Sandelyje: 22500 pcs
parsisiųsti: MB2011SS1W30-CA.pdf
RFQ
MB2011SS1W13-BA
MB2011SS1W13-BA
parsisiųsti: MB2011SS1W13-BA.pdf
MB2011SS1W30/UC-BH
MB2011SS1W30/UC-BH
parsisiųsti: MB2011SS1W30/UC-BH.pdf
MB2011SS1W13-CC
MB2011SS1W13-CC
parsisiųsti: MB2011SS1W13-CC.pdf
MB2011SS1W30-BH
MB2011SS1W30-BH
parsisiųsti: MB2011SS1W30-BH.pdf
MB2011SS1W30/UC
MB2011SS1W30/UC