MB2011SS1W30-CH
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MB2011SS1W30-CH
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: MB2011SS1W30-CH.pdf
  • Pranešimas
MB2011SS1W30-CH specifikacijos
Dalies numeris MB2011SS1W30-CH Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16638 pcs Duomenų lapas MB2011SS1W30-CH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-Mom Serija MB2000
Panel Cutout Matmenys Circular - 6.50mm Dia Pakuotė Bulk
Kiti vardai MB2011SS1W30-CH-RO
MB2011SS1W30-CH-RO-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle, Rear Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC) Spalva - pavara / kamštis Gray