M2T28TXG41
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2T28TXG41
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V
Duomenų lapai: M2T28TXG41.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M2T28TXG41 specifikacijos
Dalies numeris M2T28TXG41 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11705 pcs Duomenų lapas M2T28TXG41.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 28V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija M2 Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle, Vertical Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 50,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos Process Sealed
Elektros gyvenimas 50,000 Cycles Išsamus aprašymas Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 28V Through Hole, Right Angle, Vertical
Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis -
Grandinė DPDT Pavaros tipas Actuator Arm, Cap Required
Pavaros žymėjimas Varies by Cap
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M2T28TXG13
M2T28TXG13
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V
Sandelyje: 12760 pcs
parsisiųsti: M2T28TXG13.pdf
RFQ
M2T28TXG41-GB
M2T28TXG41-GB
Gamintojai: NKK Switches
Sandelyje: 9340 pcs
parsisiųsti: M2T28TXG41-GB.pdf
RFQ
M2T28TXG13-EA
M2T28TXG13-EA
parsisiųsti: M2T28TXG13-EA.pdf
M2T28SA5W03
M2T28SA5W03
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
parsisiųsti: M2T28SA5W03.pdf
M2T28TXG41-FA
M2T28TXG41-FA